Producenci

Listwy Oświetleniowe Sufitowe LED

Listwy oświetleniowe LED

Listwy oświetleniowe tworzą ozdobne obramowanie sufitu, nadając wnętrzu elegancki charakter i dyskretny urok luksusu. Gzymsy płynnie spajają ścianę z sufitem, ukrywają mankamenty i wygładzają nierówności. Dodatkowo listwy są pięknie podświetlone, przez co efektownie łączą funkcje użytkowe z dekoracyjnymi.

Nowoczesne listwy oświetleniowe LED wykonane z lekkiego tworzywa, dzięki czemu można bezpiecznie stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki czy kuchnie.

Dekoracyjne listwy LED można zamontować w każdym pomieszczeniu, również tam, gdzie występuje podwyższony poziom wilgotności, np. w kuchni, albo łazience.

Sufitowe listwy oświetleniowe są zagruntowane i przygotowane do malowania. Nadają się do pokrycia farbami akrylowymi, lateksowymi lub wodorozcieńczalnymi emaliami do drewna.  Można je pomalować klasycznie na biało, albo na dowolny, wybrany kolor.

Listwy oświetleniowe sufitowe

Listwy sufitowe to produkty, które w zestawieniu z taśmami LED zadbają o efektowne oświetlenie przestrzeni na łączeniu powierzchni ścian i sufitu. Takie rozwiązanie nadaje nieruchomości niepowtarzalnego uroku i buduje ciekawy klimat.

Listwa sufitowa to produkt łączący w sobie walory stylistyczne i funkcjonalność. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu i pomoże przy efektownej aranżacji wnętrz. Każdy z sygnowanych przez naszą firmę modeli posiada specjalną przestrzeń na wklejenie taśmy LED, więc zestawienie listwy z oświetleniem nie będzie dla nikogo stanowić żadnego problemu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl