Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji Zamówienia wynosi 1-2 dni robocze i liczony jest od wpływu na rachunek bankowy Sprzedawcy zapłaty za Zamówienie.

Płatności PayU zwykle realizowane są błyskawicznie. Przesyłki z tą formą płatności realizujemy po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty od operatora PayU.

Jeżeli dany Produkt wysyłany jest w terminie późniejszym niż 2 dni, informacja o tym znajduje się w jego opisie.

Jeżeli zdarzy się, że wybrany Produkt jest chwilowo niedostępny i czas realizacji Zamówienia może się wydłużyć, niezwłocznie informujemy o tym Klienta.

W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach nadania przesyłki, Klient ma możliwość odbierania Produktów częściami lub też odbioru wszystkich Produktów po skompletowaniu całego Zamówienia.

Zamówienia złożone w piątek po godzinie 12.00, sobotę i niedzielę przyjmowane są do realizacji w poniedziałek. Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne, do zrealizowania przyjmowane są w najbliższym dniu roboczym.

Zamówione Produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Przesyłki nadawane kurierem DPD standardowo doręczane są w godzinach od 8.00 do 16.00 . Godzina doręczenia uzależniona jest od trasy kuriera, nie zawsze dzwoni on przed dostawą.

W przypadku opóźnienia dostawy złożonego Zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl